Fulfillment dla E-Commerce

Kompleksowe usługi Fulfillment dla E-Commerce

Pełny zakres usług wspierających działalność sprzedawców (e-sklepy) w obszarze online to wizytówka i jeden z głównych filarów naszej strategii.

Oferujemy usługi transportowe, magazynowe, integracje systemowe oraz wsparcie w rozwoju biznesu.

Na postawie indywidualnie przeprowadzonej diagnozie potrzeb oraz prawidłowo zdefiniowanym priorytetom, a także szybkiej adaptacji proponowanych rozwiązań budujemy przewagę rynkową Twojej firmy. Wiemy, że prowadzenie własnego e-sklepu, obsługa magazynu oraz samodzielna realizacja zamówień jest kosztowna i czasochłonna.

Jeśli chcesz podnosić jakość oferowanych usług, rozwijać swój biznes i skupić się na satysfakcji Klientów, to usługa fulfillment jest doskonałym rozwiązaniem.

Obszary działań w ramach E-Commerce

Fulfillment dla sklepów internetowych

Atrakcyjność naszej oferty oznacza możliwość realizacji zamówień kupujących w najkrótszym możliwie czasie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych poprawności przygotowanych zleceń. Kompletacja, a także inne czynności wykonywane na zlecenie Klienta oraz transport zaprojektowane jako jeden ciągły, efektywny kosztowo i operacyjnie proces to cel jaki nasz zespół stawia sobie przystępując do realizacji każdego projektu.

Katalog usług jest wręcz nieograniczony i zależy jedynie od potrzeb Klienta. Organizacja transportu zaopatrzeniowego, kontrola jakości otrzymywanego towaru, kompletacja i pakowanie zamówień, tworzenie zestawów i składanie produktów, etykietowanie i nadawanie barkodów, przepakowywanie, obsługa zwrotów i reklamacji, monitorowanie i zarządzanie zapasami to tylko przykładowe, wybrane usługi z pełnej gamy.

Dostawa lokalna i crossborder

Współpracujemy z wieloma Narodowymi Operatorami Pocztowymi i kurierami zarówno w Polsce jak i za granicą. Wybór optymalnego zestawu partnerów zawsze poprzedzamy szczegółową analizą finansową oraz operacyjną.

Wykorzystywane przez nas kanały dystrybucji to m.in. usługi pocztowe, kurierskie, dostawy do paczkomatów lub punktów odbioru (PUDO).

Obsługa zwrotów

Dzięki współpracy z  partnerem technologicznym Retco prowadzimy centrum obsługi międzynarodowych zwrotów dla działających globalnie Klientów, także na platformach sprzedażowych (Allegro, eBay, Amazon).

Oferujemy przyjmowanie przesyłek udostępniając lokalny adres w Polsce oraz sieć partnerską za granicą. Oferujemy także kompleksowe procesowanie powracających przesyłek wraz z możliwością przywrócenia rzeczy do stanu jakościowego, umożliwiającego ponowną sprzedaż.

Dropshipping

Oferujemy możliwość obsługi operacyjnej i systemowej zamówień towarów, które nasi Klienci nabywają od Dropshippera (hurtownika) dopiero po dokonaniu jego zakupu przez Klienta końcowego. Model ten znacznie zwiększa potencjał sprzedażowy naszych Klientów.

Integracje systemowe dla e-sklepów

W ramach obsługi Klientów z sektora e-commerce ściśle współpracujmy z BaseLinker, dzięki któremu integrujemy nasz system z platformami kurierskimi do obsługi e-commerce naszych Klientów. Wykorzystując to narzędzie dysponujemy możliwością integracji z ponad 300 podmiotami od najbardziej popularnych platform, przez portale aukcyjne (OLX, Allegro i Ebay).

W połączeniu z własnymi możliwościami systemów integrujących usługi magazynowania towarów i zarządzania asortymentem (w ramach działania autorskiego WMS integrujemy się z największymi dostawcami platform m.in. WooCommerce, Magento czy Shopify jesteśmy w stanie przygotować bardzo szczegółową i indywidualną ofertę obsługi dla e-sklepu.

Co nas wyróżnia

Fulfillment dla e-commerce – terminowość i automatyzacja

Wszystkie działania z tego zakresu muszą być właściwie zaplanowane. Sprawnie działająca logistyka jest podstawą prowadzenia efektywnej sprzedaży internetowej. Ta sprawność w dużej mierze oznacza zachowanie terminowości. Profesjonalnie realizowany fulfillment dla eCommerce musi uwzględniać zarówno indywidualne potrzeby Klienta, jak i szereg uniwersalnych wymogów formalnych np. dbanie o wymaganą dokumentację.

W nowoczesnej logistyce dla e-commerce w dużym stopniu stosuje się automatyzację. W rezultacie wszystkie procesy logistyczne, o które dbamy, wyróżniają się:

Więcej

  1. ekspresowym przepływem informacji
  2. zminimalizowaniem ryzyka błędów (automatyczne generowanie dokumentów)

Fulfillment dla e-commerce – kto decyduje się na taką usługę?

Na sprzedaż internetową decydują się przedsiębiorstwa z różnych branż, toteż fulfillment dla sklepów internetowych w naszym wykonaniu ma charakter zindywidualizowanej, elastycznie dopasowywanej usługi. Wszystkim naszym klientom przyświeca jednak pewien wspólny priorytet – chęć dynamicznego rozwijania swojej działalności. Fulfillment dla e-sklepów wesprze Państwa w tego typu wysiłkach.

Crossborder, dropshipping i usługi magazynowe dla e-commerce – jakich produktów dotyczą?

Część przedsiębiorców zastanawia się, czy rzeczywiście mogą skorzystać z profesjonalnej logistyki dla e-commerce. Nowoczesne przestrzenie magazynowe, zastosowanie skutecznych technologii i know-how sprawiają, że bardzo wiele produktów klasyfikuje się pod tego typu obsługę.

Fulfillment dla sklepów internetowych może dotyczyć więc również produktów wymagających szczególnych warunków. W praktyce fulfillment dla e-sklepów staje się opcją dostępną dla coraz większej liczby przedsiębiorców.

Logistyka dla e-sklepu – wyczerpujące doradztwo

Z przyjemnością dowiemy się, jak możemy Państwa wesprzeć, a następnie zaproponujemy indywidualnie dopasowany fulfillment dla sklepów internetowych i inne usługi logistyczne dla e-commerce.

Nasze rozbudowane centrum logistyczne e-commerce pozwala nam działać na szeroką skalę. Jeśli mają Państwo pytania w związku z kanałami dystrybucji, zasięgiem naszych usług logistycznych dla sklepów internetowych lub pytania w związku z innymi zagadnieniami z obszaru logistyki sklepu internetowego, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Usługi fulfillment i logistyka dla sklepów internetowych – co nas wyróżnia od innych firm oferujących outsourcing usług logistycznych e-commerce?

Popularność outsourcingu dla sklepów internetowych rośnie. W efekcie coraz łatwiej jest znaleźć firmę, specjalizującą się w outsourcingu magazynowym i obsłudze logistycznej dla sklepów internetowych. Jeśli weźmie się pod uwagę możliwość korzystania z usług dodatkowych, liczba dostępnych kandydatów do współpracy znacznie się zmniejsza. Od początku istnienia Qlink dba o kompleksowość oferty, co przekłada się bezpośrednio na różnorodny profil naszych klientów.

Nowoczesne centrum logistyczne dla e-sklepu – jak wygląda obsługa magazynowa dla sklepów internetowych?

Logistyka sklepów internetowych wymaga m.in. optymalizacji ścieżek pickingowych, stosowania się do wymagań klienta w zakresie pakowania produktu oraz zaawansowaną współpracę z przewoźnikami. Dobrze prosperujący magazyn dla sklepów internetowych to miejsce wyposażone w sprzęt, gwarantujący bezpieczne przechowywanie produktów.

Dysponujemy infrastrukturą przystosowaną do ekspresowego przyjmowania, magazynowania i wysyłki towarów. W ten sposób możemy uniknąć takich problemów jak opóźnienia czy zniszczenie towarów na skutek niewłaściwego przechowywania i pakowania.

Nowoczesne, świetnie wyposażone centrum logistyczne, dedykowane systemy informatyczne, możliwość personalizacji zamówień – to jedne z wielu z czynników, gwarantujących sukces logistyki dla e-sklepów.

Naszą siłą jest również zespół wyszkolonych ekspertów, doskonale znających się na swojej pracy. To oni czuwają nad poprawnością wszystkich działań i są gotowi zaproponować Państwu wyczerpujące wsparcie na każdym etapie realizacji procesu logistycznego.

Mniej

Jak to działa?

Dlaczego Qlink?

Jako nieliczni świadczymy w ramach usługi e-commerce dodatkowo rozwiązania wspierające takie jak: fulfillment, dropshipping, crossborder, integracje z platformami / silnikami e- sklepów oraz marketplace

Fulfillment
Fulfillment
Dostawa Lokalna
Dostawa Lokalna
Cross-border
Cross-border
Dropshipping
Dropshipping
Obsługa<br />
zwrotów
Obsługa
zwrotów
Dedykowane rozwiązania IT
Dedykowane rozwiązania IT

Korzyści ze współpracy z Qlink

Działamy nieszablonowo, spełniamy niestandardowe wymagania naszego Klienta, doradzamy i wspieramy go w rozwoju niezależnie od wielkości i ilości realizowanych zamówień

Oddajemy do Twojej dyspozycji dedykowany zespół ekspertów, który na każdym etapie współpracy będzie Cię wspierać w nowych wyzwaniach operacyjnych pojawiających się w związku z rozwojem Twojego e-sklepu

Międzynarodowy zasięg działania

Dostarczamy rozwiązania w obszarze cross-border, które pozwalają naszym Klientom rozwijać ich biznes poza granicami kraju oraz zwiększać konkurencyjność na rynkach międzynarodowych

Realizujemy usługi dodatkowe takie jak: personalizacja paczek (z imienną karteczką odbiorcy), pakowanie na prezent (z dodaniem kartki z życzeniami) i wiele innych

Inwestujemy w rozwój nowych technologii - własny zespół programistów ciągle udoskonala system TMS oraz WMS, integruje platformy e-sklepów, systemów księgowych i magazynowych

Nasz finansowy model rozliczeń zawiera jasny i przejrzysty podział na koszty jednostkowe dla poszczególnych operacji. Dodatkowo wyróżnia nas umiejętność tworzenia symulacji budżetowych uwzględniający model biznesowy i operacyjny projektów. Płacisz tylko za rzeczywiste, zrealizowane operacje.

Umożliwiamy eskalowanie Twojego biznesu

Realizujemy zamówienia w tym samym dniu nawet do godziny 21.00

Dzięki naszej współpracy oddając obsługę zamówień w profesjonalne ręce zyskujesz bezpieczeństwo, czas i oszczędność budżetową zamieniając koszty stałe na zmienne

Kompletność zamówień 99,9%

Case Studies