Partnerships

Case study

Skuteczne rozwiązania dla wielobranżowych partnerów

 

Współpracując z dostawcami, producentami różnych branż, konsolidatorami, sprzedawcami, operatorami logistycznymi oraz innymi nadawcami (dysponentami produktów) tworzymy swoistą sieć partnerów zapewniając płynność ruchu w całym łańcuchu dostaw.

Taki model kooperacji znacząco wpływa na poprawę w zakresie szybkości realizacji dostaw i uzyskania efektywności operacyjno- kosztowej, co przekłada się także bezpośrednio na poprawę konkurencyjności.

We współpracy z M&M France wspólnie dla europejskiego lidera branży outdoorwoej (sport, lifestyle, fashion) świadczymy usługi HUB’u przeładunkowego dla przesyłu towarów w tranzycie międzynarodowym (z, do i przez Polskę).

W zakresie usług cross-dock oferujemy szereg usług dodatkowych takich jak:

  • przepakowanie towarów
  • konsolidacja ładunków od różnych dostawców
  • dekonsolidacja i ponowna konsolidacja zgodnie z zamówieniem docelowych destynacji
  • zmiana nośników (np. z paczki na palety)
  • przeetykietowanie (relabeling) zgodnie z wytycznymi (format, język)

Zajmujemy się fizyczną obsługą przepływu towarów w ramach sieci interesariuszy naszego klienta (fabryki, dostawcy, producenci wyrobów własnych).

Dzielimy się sukcesem

Oferujemy swoim Partnerom elastyczne warunki współpracy w różnych modelach i wariantach

Nasze zdolności operacyjne zrealizowanych projektów w ramach usługi cross-dock to przeładunek i sortowanie ponad 10 tys. paczek dziennie. Projekt zrealizowany dla jednego z chińskich konsolidatorów.

To także ponad 150 tyś produktów dziennie (2mln total) przepakowanych i przeetykietowanych w naszym magazynie konsolidacyjno-dekonsolidacyjnym w ramach jednego z projektów dla francuskiej sieci hipermarketów.

Korzyści ze współpracy z Qlink

Skrócisz łańcuch swoich dostaw, a tym samym wyeliminujesz koszty związane ze składowaniem (przechowywaniem) zapasów

Dzięki współpracy z wieloma dostawcami, konsolidatorami, producentami i innymi operatorami logistycznymi uzyskujemy lepsze warunki negocjacyjne (umowy, opłaty) dla naszych Klientów

Jedna umowa, jeden partner logistyczny, jeden kontakt

Nie musisz koordynować kilku firm lub dostawców. Wszystkie usługi logistyczne otrzymujesz w jednym miejscu

Na bieżąco usprawniamy wewnętrzne procedury i aktualizujemy umowy z dostawcami celem minimalizacji ryzyka w łańcuchu dostaw

Optymalnie dobieramy partnerów i dostawców usług transportowych, konsolidatorów, sprzedawców dzięki czemu zwiększamy poziom satysfakcji i konkurencyjność naszych Klientów

Wymierne korzyści, profesjonalny partner

W Qlink stawiamy na wspólny sukces