Rekomendacja. Qlink oczami Klientów.

Najlepszą nagrodą za wysiłek włożony w pracę nad osiągnięciem wspólnego celu jest bycie docenionym. Słowa uznania jakie Qlink otrzymuje od swoich Klientów to dla nas najlepsza motywacja do dalszego działania i nieustającego podwyższania naszych standardów.

Cieszymy się, że nasi Klienci pozytywnie oceniają współpracę z nami i rekomendują nasze usługi. Oto wypowiedź naszego Klienta branży AGD – Członka Zarządu firmy Fore.Living Solutions:

Decyzja o outsourcingu usług logistycznych była niezwykle ważnym momentem, ale też poważną zmianą organizacyjną w naszej firmie. Dzisiaj, z perspektywy kilkunastomiesięcznej współpracy, wiemy, że był to właściwy wybór.

Doceniamy elastyczne podejście firmy Qlink, umiejętność szybkiego reagowania w dynamicznym środowisku oraz rozwiązania oparte na nowoczesnych, dobrych praktykach biznesowych. Połączenie wszystkich tych czynników zapewnia nam spokój w codziennej pracy. Mamy nadzieję, że będziemy w dalszym ciągu wspólnie się rozwijać i realizować cele biznesowe na najwyższym poziomie.”

Marta Dobrowolska
Board Member Marketing and Operations
Fore.Living Solutions

qlink