YES2MOVE - Omnichannel. Fulfillment dla e-sklepu

YES2MOVE to kolejny projekt zrealizowany przez Qlink Quality Logistics w ramach realizacji strategii omnichannel.
Celem biznesowym Klienta było uruchomienie platformy treningowej oraz eSklepu z suplementami. Zaimplementowane rozwiązania zaprojektowaliśmy wspólnie pod kątem dostarczenia jak najlepszych doświadczeń użytkownika końcowego dokonującego zakupu w e-sklepie.
Przyjęliśmy strategię obsługi operacyjnej projektu, która uwzględnia dynamiczną sytuację na rynku oraz jest nakierowana na ciągłą analizę i poszukiwanie rozwiązań ułatwiających Klientom Yes2Move dostęp do szerokiej oferty suplementów, środków dietetycznych oraz odżywek wspierających aktywność fizyczną.
Cieszy nas fakt, że, przy naszym udziale, Klienci Benefit Systems S.A. mają już dostęp do szerokiej oferty produktów w formule online, która jest uzupełnieniem tradycyjnego kanału sprzedaży. Orientacja na Klienta i realizacja wizji rozwoju jego biznesu towarzyszy nam od samego początku i stanowi niejako nasze DNA.
Powodzenie projektu jakim jest rozwój platformy e-commerce i zadowolenie Klientów Benefit Systems S.A. jest wynikiem wytężonej pracy obydwu Zespołów.
Życzymy dalszych sukcesów oraz motywacji do osiągania wyznaczonych celów w tym trudnym czasie.

Zespół Qlink.

Kontakt: sprzedaz@qlink.com.pl

qlink