Omnichannel z Qlink. Witamy nowego Klienta

Branża kosmetyczna króluje na półkach naszego magazynu😊. Świętujemy powitanie kolejnego Klienta tej branży.

Firma Beauty Cosmetic Concept s.c. jest dystrybutorem skandynawskich produktów kosmetycznych oferujących szeroką gamę naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Najważniejsza cechą tych produktów jest ich organiczny, wegański skład zgodny z filozofią „clean beauty”. Produkty zawierają składniki o bioaktywnym działaniu na skórę, witaminy i minerały oraz czyste, naturalne organiczne oleje – dzięki czemu gwarantują wysoką skuteczność działania i widoczne efekty. Wytwarzane są bez użycia sztucznych konserwantów, parabenów, silikonów oraz sztucznych barwników i zapachów, dlatego są bezpieczne dla skóry oraz środowiska.

Rawbeautyhouse.pl to nie tylko sklep online, to przede wszystkim miejsce, w którym promowana jest filozofia duńskich wartości i świadomego wyboru życia w zgodzie z naturą oraz własnym ja.

Filozofia Klienta zero waste jest zgodna z wartościami Qlink Quality Logistics, tym bardziej cieszy nas fakt, że bierzemy aktywny udział w realizacji polityki środowiskowej i strategii CSR.

Produkty skandynawskich marek EcookingLille KaninBarberians CopenhagenSØN of Barberians można znaleźć również w innych kanałach online lub sieciach sprzedaży detalicznej -> dostarczamy je, m.in. do takich sklepów internetowych jak: Douglas.plEstyle.plMakeup.plBeclinic.pl czy Ecobobo.pl.

Naszym wspólnym przesłaniem jest, aby kobiety były świadome swojego piękna i wybierały mądrze.

Nasz Klient dokonał świadomej decyzji wybierając firmę Qlink Quality Logistics jako swojego partnera logistycznego.

A TY? Kogo świadomie zaprosisz do współpracy w obszarze magazynowania i transportu?

https://www.instagram.com/rawbeautyhouse/

https://www.instagram.com/ecookingpoland/

Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@qlink.com.pl

qlink